CZ / SK guildySeznam československých guild.

Dvojitý Sneak peek: Grimfiend a bossův goblin

Update se blíží a IGG vypustilo dva sneak peeky, které pro hardcore hráče sledující novinky nejsou až takovým překvapením. Tak si sneak peeky trochu doplníme o další podrobnosti vydolované z hlubin internetu.

Grimfiend

Nový hero se oficiálně jmenuje Grimfiend, tedy ne Felguard nebo Demon Guardian jak to vypadalo podle prvních překladů. Grimfiend je první hero z kategorie “transforming heroes”.

Při prvním procnutí si doplní část HP, zvýší ATK a na 12 sekund se stane imunním vůči stunu a změní se (transformuje) do podoby démona, který ničí vše před sebou (podobně jako Orksbane) a z nepřátel snímá buff (podobně jako Artica).

Během transformace má jeho skill CD 3 sekundy, což vystačí na 3-4 procnutí. Po 12 sekundách se vrací do své původní podoby, aby při nejbližším procnutí (CD 15 sekund od transformace) opět změnil podobu a pokračoval ve své ničivé jízdě.

Podle dalších informací má range 4 (podobně jako Lady Leo nebo Warlock), zabudovaný berserk 8/8 a energii doplňuje 25/hit díky čemuž procne už během 4 hitů.

Získat půjde z rollu gemů.

Jestli jste si teď nenadělali do trenek, tak váš Skull Knight určitě ano 😀

Castle Clash Grimfiend HeroGeometricky vyjádřený dosah skillu při transformaci:

Castle Clash Grimfiend skill range

Grimfiend gameplay zde:

Bossův goblin

Nevím jestli má toto zákeřné stvoření už nějaké jméno, každopádně jde podle vizáže o buildera, který se otočil na temnou stranu a přidal se k novému bossovi.

sp-goblinSíla útoku i skill jsou nezmámé, jisté je podle videí, že goblin má velmi vysoký dodge atribut a trefit mu ten jeho hřebíček na hlavičku nebude jednoduché. Přesto ne nemožné jak dokazuje video z nového bosse:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *