CZ / SK guildySeznam československých guild.

Archdemon: Stuns targets & Huge damage

Kouknul jsem na fórum, na YT, zabrousil do Warehouse a vystavil Archdemonovi červenou kartu. Červenou kartu jménem Atlanticore.

Abilities: Stuns Target, Huge Damage
Deals huge DMG to the enemy with lowest HP. Also stuns random enemies for 2.5s. Archdemon has very high defense and is immune to Stun, Silence and Scatter. Archdemon can’t take more than 500,000 DMG at once from a sigle source. Cooldown: 5s.

Tento typ Archdemona je nepříjemný. Ve skillu stunuje náhodné hrdiny na dlouhých 2.5 sekundy a zároveň každých 5 sekund udělí nejslabšímu hrdinovi ránu, ze které se vzpamatuje jedině revivem. Někdo už pomocí bladeshell experimentálně zjistil, že by to mělo být snad 1,4M DMG. Archdemon se nedá zastunovat nebo oslabit scatterem či Ariesem. Slowdown nefunguje, protože k velké ráně dojde pravidelně každých 5 sekund od startu boje bez ohledu na situaci na bojišti.

Možná není náhoda, že poslední update, ve kterém se rozšiřuje počet slotů v Altaru na 71, přišel zrovna během boje s tímto Archdemonem. A právě nový slot se dá využít pro Atlanticore, který je zde velmi užitečný. Moje sestava, pak komentář:

Hero Evo Skill Talent Crest Artefakt
PD E2 10/10 Berserk 8/8 SD Blitz
Cupid E1 10/10 Revit 3/5 SD Axe
Druid E1 8/10 Berserk 6/8 SD Axe
DK E1 9/10 Stone skin 5/8 SD Axe
BT E1 7/10 - SD Axe
AC - 1/10 Revive 3/8 SD -

Atlanticore ve skillu odráží veškerý útok a je nesmrtelný. Použitý Atlanticore měl Lv 140, inscription 61, což z něj udělalo nejslabšího člena týmu, a to nejdůležitější – skill 1/10. Právě na této úrovni skillu má cooldown 5,5 sekundy, čímž se přibližuje démonově cooldownu. Revive talent se hodí pro případ, že démon se trefí do nechráněné Atlanty.

Death Knight ve skillu 9/10 chrání proti stunu šest hrdinů, tedy celý tým. Díky tomu se může tým rozjet na maximum a usadit se v periodě, kdy Atlanta svým skillem stačí vychytávat démonovu velkou ránu. S trochou štěstíčka pochopitelně.

Beast Tamer slouží pro navýšení výsledného DMG. Jednak bojuje za dva a svým skillem zvyšuje zásah démonovi od ostatních hrdinů. Mimochodem, s tímto týmem jsem dal démonovi 588 M, zatímco kolega s téměř totožným týmem a BT 9/10 skončil na 760 M.

Slowdown zde slouží pro další navýšení DMG, takže úplně postačí jen cresty 1/5.

Kde to jen trochu šlo, použil jsem Axe of Strife artefakt pro vyšší DMG.

Pokud jde o vysazení hrdinů, vysadil jsem DK a hned za ním zbytek týmu a použil Guardian Angel. Doporučuju moc neváhat, první velká rána v páté sekundě bez milosti sejme nejslabšího hrdinu. Nutno říci, že můj DK se stoneskinem měl několikrát během hry na kahánku. Příště bych měl raději použít v crestu Lifedrain talent.

Někteří hráči použili místo Atlanty Skull Knighta a vydrželi s ním celé tři minuty hrací doby. To jsem vyzkoušet nemohl, protože i slabší z mých Skullů má zatím více HP v základu než Cupid a Druid.

archdemon-stun-hugedmg

17 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *