CZ / SK guildySeznam československých guild.

Soulstones for Heroes – jak by mohly vypadat?

Dostal se ke mně obrázek, který je dost možná fejk, ale nabízí myšlenku jak by mohlo vypadat zatím neupřesněné Soulstones for Heroes nebo-li získání gem & event only hrdinů i pro hráče, kteří ve hře neutopili majlant. Jako spoluhráč z guildy, který přiznal, že ho hra stála už přes 5 tisíc GBP a má problém přestat s dalším utrácením. Ale to je jiný příběh.

Od posledního update je v Hero Compendium u každého hrdiny, který nejde koupit za shardy, uvedeno tajemné 0/200 a tlačítko Exchange. Kterým lze zřejmě za oněch 200 něčeho vybraného hrdinu získat. Tlačítko je neaktivní a spolu s update bylo vydáno prohlášení, že tato funkce není zatím dostupná a hráči mají vyčkat na oficiální představení na fóru.

soulstones
Soulstones for Heroes?

Trocha konspirace: V Trade Merits bude dostupná bedna za 32 tisíc meritů, ze které vypadnou náhodné Soulstones a přiřadí se v Hero Compendium ke svým hrdinům. Ve chvíli, kdy na kartě hrdiny máte nasbíráno 200 Soulstones, můžete je vyměnit za skutečného hrdinu, který k vám dorazí potrubní poštou.

Na obrázku zakoupená bedna obsahuje pět Soulstones, tj. 6400 meritů za jeden. I kdybyste měli víc štěstí než výherce Eurojackpotu a padaly vám jedny a ty samé Soulstones, nasbírání 200 by stálo 1,280 milionu meritů. V mém případě je denní příjem meritů odhadem 2000 (Expedice), 2000 (Boss 4), 2000 (Boss 5), 1600 (Lava 3). Měsíčně 60k + 60k + 60k + 48k + 5000 (odměna v kalendáři) + 2x 14000 (Castle Crisis) = 261k meritů. Nasbírání by trvalo lehce pod pět měsíců za předpokladu, že bych v Trade Merits nekupoval nic jiného.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *