CZ / SK guildySeznam československých guild.

LHC x SLHC

Jaký je rozdíl mezi Legendary kartou za 13 tisíc meritů a tou z kalendáře? A kteří hrdinové z nich padají?

Ve hře jsou dva typy Legendary Hero Card, které vypadají na první pohled stejně, ale liší se tím jak se dají získat a které legendární hrdiny obsahují.

LHC – Legendary Hero Card

Kartu získáte nákupem za 13 tisíc meritů ve Warehouse nebo výhrou ve Storm Mesa, Lava Isle nebo Wretched Gorge. Šance je malá, navíc ne vždy karta může padnout (např. nepadá z Lava 3). Dále může být mezi odměnami z Fortress Feud.

Karta obsahuje všechny legendy za shardy + Pumpkin Duke, Cupid, Snowzilla a Aries + Santa Boom, Orksbane, Pixie, Vlad Dracula, Death Knight, Siren, Warlock, Treantaur, Harpy Queen a Skull Knight.

Možná je to jen náhoda, ale seznam hrdinů v LHC nyní odpovídá hrdinům jak jsou uvedeni v Hero Compendium od SK doprava. Tak třeba dalším hrdinou v LHC bude Dread Drake 🙂

SLHC – Special Legendary Hero Card

Kartu získáte 30. den z Daily Reward kalendáře.

Karta obsahuje všechny legendy za shardy + Pumpkin Duke, Cupid, Snowzilla a Aries.

Nová Legendary Hero Card

Na TW serveru se po update objevila v Bazaaru nová karta za 5000 gemů, ze které může padnou jakýkoliv legendární hrdina s výjimkou placených hrdinů (Spirit Mage, Minotaurus, Destroyer) a draků (Moltanica, Arctica, Demogorgon). Podívejte se na video, ve kterém se otevírá 10 těchto karet.

ELHC – Event Legendary Hero Card

V eventech mají P2P hráči možnost získat LHC, která má úplně jiné složení hrdinů. Těžko říci jestli se jedná vždy o stejnou kartu nebo se její složení hrdinů pokaždé mění podle toho jak chce IGG hráče nalákat ke koupi gemů. Narozdíl od ostatních LHC neobsahuje žádné hrdiny za shardy. Složení může být: PD, Snowzilla, Cupid, Aries, Vlad Dracula, Orksbane, Pixie, Death Knight, Treantaur, Warlock, Harpy Queen, Skull Knight, Santa Boom, Dread Drake, Ghoulem, Candy Kane.

Přehled hrdinů LHC x SLHC

Hero LHC SLHC ELHC
Aries X X X
Atlanticore X X -
Candy Kane - - X
Cupid X X X
Death Knight X - X
Dread Drake - - X
Druid X X -
Ghoulem - - X
Grizzly Reaper X X -
Harpy Queen X - X
Champion X X -
Immortep X X -
Ninja X X -
Orksbane X - X
Paladin X X -
Pixie X - X
Pumpkin Duke X X X
Santa Boom X - X
Siren X - -
Skull Knight X - X
Snowzilla X X X
Succubus X X -
Thunder God X X -
Treantaur X - X
Vlad Dracula X - X
Warlock X - X
5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *