CZ / SK guildySeznam československých guild.

UPDATE 1.3.20: Gunslinger a Insane Dungeons 7

Dnes update 8-11 za 300 gemů. Článek doplňuje co se nenašlo v překladu z translatoru, viz TW UPDATE: Insane Dungeon 7.

Nově si můžete změnit vzhled vaší báze. Na výběr jsou (zatím) tři motivy – základní, vánoční a dungeon. Motivy se odemykají pomocí nové měny. Základní motiv je zdarma, vánoční za jednu jednotku této měny (na kterou dosáhnou hned po update všichni hráči s 20k might a vyšší), dungeon pak za 50 jednotek. Je víc než pravděpodobné, že měna bude k dispozici v placených eventech a Bazaaru, podobně jako Fortuna Tokens.

Nová hrdinka Gunslinger se skillem Trick Shot: Deals X% ATK DMG to a random enemy target, and reduces its healing received by X% for Xs. Hero takes X% less DMG, and summons a Warflyer for Xs. (Cooldown: Xs. This Hero gains X Energy every second.) The Warflyer’s skill targets the enemy with the least HP, inflicting Coma for Xs and dealing a total of X% Warflyer ATK DMG to all enemy targets in that area. (Warflyer is Elusive and has Lv 5 Scatter. In defense battles, Warflyer ignores Hero Base range.)

Gunslinger dá svým skillem ránu jednomu náhodnému cíli a omezí jeho schopnost léčit se. Mezitím Gunslinger blokuje část útoku na sebe a vyvolává malé helikoptéry zvané Warflyer. Má sice cooldown, ale automaticky si doplňuje energii každou sekundu. Helikoptérky Warflyer mají schopnost maskování (jako Ronin). Cílí na nepřátele s nejméně HP, které na chvíli omráčí a poškodí vše v jeho okolí. Warflyer má scatter Lv5 (= minus 25 energie). V obranných módech (HBM, HT apod.) se neomezuje jen na dosah Hero Base, ale létá i za tuto hranici.

Gunslinger je těžce OP hrdina – někde jsem zahlédl zmínku, že sama dala HBM J a to zdaleka nebyla na maximálním levelu. Ukázka gameplaye:

V nabídce Town Hall nově najdete přehled všech svých zdrojů (shardy, famy, krystaly apod.) na jednom místě. Konečně!

Odemčen Insane Dungeons 7. Videa z dungeonů na TW účtu najdete na kanále HuntedCastleClash. V době psaní článku má tento německý ďábel hotový ID 7-8.

Nová sada otázek pro Impstera v Castle Crisis.

Nové a těžší skupinky monster v Lost Realm.

Plus slot v Heroes Altaru (celkem 79).

Plus deset slotů ve Warehouse (celkem 200).

Změna názvu guildy už není podmíněna levelem Guildy.

Download: http://bit.ly/CCEN1320

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *