CZ / SK guildySeznam československých guild.

UPDATE 1.3.4: Lava 4, IS2, HBM AG, HT 19

Včera proběhl zářijový update 7-11 za 600 gemů, pouhé dva dny po update na TW. Pokud máte nějaké doplnění k update, napište mi do komentářů.

Lava Isle 4 – poslední stage odemknuta a zatímco Lava3 se nechá hrát ve třech a protahovat slabší hráče na čtvrté pozici tak v L4 si bez pořádného DPS neškrtnete, resp. nestihnete limit. Zdá se, že bez Gunslinger, Anubise nebo Trixie to nepůjde, ale dejme tomu čas. Lava4 je asi největší výzva tohoto update. Odměnou jsou 450 meritů (vždy) a pak kombinace fialových esencí, shards, soulstonů nového hrdiny, dungeon, talent a quest refresh karet. Knihy jsem v žádné odměně neviděl.

Infernal Summit 2 – na první dojem výrazně těžší než jednička a přitom odměny jsou pouze o jednu truhlu modrých a červených lepší. Tady bych doporučil zůstat u IS1, který není zas tak těžký, obzvlášť pokud máte v sestavě nabito scatterem a nějakou tu Gunslinger.

HBM AG – nová stage Here Be Monsters, ve které je výzvou už jenom přežití prvního kola 🙂 Nicméně viděl jsem victory screen, takže průchod AG není nemožný. Tedy pokud máte Skeletiku, Anubis a GS.

HT 19 – co víc napsat než, že jde o další stage pro P2P, kteří už farmí L18. Já si zatím vystačím s L17.

Hrdinové na Hero bázích se nechají snadnějši přenastavovat tlačítkem na bázi.

V Heroes Altaru si můžete vybrat 15 svých oblíbených hrdinů, resp. hrdinů, které nejčastěji točíte v nastavování různých týmů jako jsou Expedice, Lava, WG, LR a možná i další. Seznam oblíbených nahrazuje filtr, kterým se přepínalo mezi všemi/evo/modrými/zelenými. Nově můžete přepínat už jen meiz všemi hridny a oblíbenými. Bohužel neplatí informace, že pořadí v seznamu oblíbených určuje pořadí při vysazování hrdinů do boje.

V dungeonech jsou odměny za sbírání plamínků. Hráči, kteří už mají splněno si jen vyberou odměny, pro ostatní je to motivace dotahovat dungeony na maximum. U dungeonů se také ukazuje informace kolik plamínků z kolika máta nasbíráno. tedy přesně to co mělo být ve hře od začátku a ne po čtyřech letech.

Nové skiny Death Metal (Aries), Electric Yellow (Demogorgon), Evil Clown (Vlad Dracula).

Nový hrdina Wallawalla, kterého lze získat za roll gemů nebo poskládat ze soulstonů v truhlách z Lavy 4, se skillem Blood Ravens: Deals X% ATK DMG to X random enemy units, and reduces their healing effects and MOV SPD by X% for Xs. Heals X random friendly Heroes by a total HP equal to X% ATK, increases their ATK by X%, and dispels their conditions, all for Xs. (Cooldown: Xs. This Hero is immune to Silence.)

Do Squad Showdown přidán odpočet do další sezóny a popis SS do nápovědy v Chronicles.

Úprava Arény v párování soupeřů, odměny za jednotlivé souboje a odměnu za celý Turnaj a fix nějakých bugů v ovládání.

Při získání Soulstonů se objeví informační zpráva.

Vylepšené sociálie na chatu, kde nově můžete posílat smajlíky a své hrdiny a také hledat nové hráče pro přidání mezi přátele. Zaznamenal jsem i zajímavé propojení s aplikací WeGamers, kterou se snaží IGG už několik měsíců tlačit mezi hráče svých her. Chat v aplikaci se promítá do chatu ve hře a naopak. A dokonce se prý ve hře zobrazí i chat s diakritikou.

Nějaký fix ve Fortress Feud.

Nový slot v Heroes Altaru (celkem 83) a deset ve Warehouse (celkem 240).

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *